Firma GReen

Firma GReen jest firmą handlową specjalizującą się w sprzedaży towarów mrożonych takich jak: warzywa, owoce oraz mięso. Współpracujemy z najlepszymi producentami w Polsce i Europie, zapewniając najwyższy standard towarów i usług. Nasze produkty dostarczamy do zakładów przetwórstwa w kraju jak i za granicą. Gwarantujemy terminowość i regularność dostaw.Służymy Państwu radą i pomocą realizując każde zamówienie indywidualnie. Zwracamy szczególną uwagę na potrzeby i wymagania produkcyjne w Państwa firmie.

Motto

„Być wiarygodnym dostawcą mrożonej żywności.”

 

Postępujemy etycznie i profesjonalnie. Korzyści ze współpracy z nami to:

– wysoka jakość dostarczonego towaru,
– szeroka gama produktów,
– stała współpraca ze sprawdzonymi dostawcami,
– doświadczony i kompetentny personel,
– elastyczność w zaspokojeniu potrzeb i wymagań klienta,
– konsekwentna dostawa na czas,
– wiarygodność finansowa.

Logistyka

Aby Państwa towar szybko i bezpiecznie dotarł na miejsce nasza firma, dzięki ścisłej współpracy z firmami transportowymi i chłodniami składowymi, zapewnia obsługę logistyczną towarów świeżych i mrożonych.

 

Możemy zaproponować załadunki całopojazdowe, załadunki kontenerowe, jak i załadunki miksowe.
Nasze produkty wysyłamy do partnerów handlowych w Unii Europejskiej, w Afryce i Azji. Proponujemy dostawy na warunkach EXW, FOB, CFR, CIF oraz DAP.

Nasz dział logistyki nadzoruje każdy załadunek i dostawę do klienta, zapewniamy także wszelkie niezbędne dokumenty potrzebne przy wysyłkach produktów.

Jako firma handlowa wyróżniamy się wszechstronnością i elastycznością, dzięki którym jesteśmy partnerem zarówno dla małych firm jak i dużych przedsiębiorstw.